MÖBLER / Skåp & hyllor / Arkivskåp 6252528

nr 625 2528

Arkivskåp

längd: 142, djup: 32, höjd: 77

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

3.300 kr

måndag 22 februari 2010
kl 19:50:38