ART / Oil paintings / Oil painting 12508309

nr 1250 8309

OIL PAINTING

unidentified artist, flowers in a vase. Signed, dated 1892. Olja på papper, 48x33 cm, damaged.

Oidentifierad konstnär, blommor i vas. Signerad, daterad 1892. Olja på papper, 48x33 cm

Condition: skadad

SEK 100

Monday April 29 2019
at 19:25:39

23/4 12:11:01 1      Vinnande bud