ART / Oil paintings / Oil painting 12508309
nr 1250 8309
OIL PAINTING
unidentified artist, flowers in a vase. Signed, dated 1892. Olja på papper, 48x33 cm, damaged.
Oidentifierad konstnär, blommor i vas. Signerad, daterad 1892. Olja på papper, 48x33 cm
Condition: skadad
SEK 100
Monday April 29 2019
at 19:25:39
23/4 12:11:01