Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 9512306



*

nr 951 2306


WATERCOLOUR

Fritz Sandström, Slaget vid Somme 1916, Franska främlingslegionen, signed, 12, 5x18, Konstnären dick beer var en stridskompis under kriget.


Fritz Sandström, Slaget vid Somme 1916, Franska främlingslegionen, signerad, 12, 5x18


Condition: Konstnären Dick Beer var en stridskompis under kriget

Withdrawn

Auction date:

Monday Mars 30 2015
at 18:10:19



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller fritz sandström vattenfärg




Ladda ner broschyr