KONST / Litografier / Färglitografi 12261005
nr 1226 1005
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00
14/10 18:12:07
300 kr
350 kr BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
18 okt
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Läs mer om Stadsbrudskåren