MÖBLER / Soffor / Soffa 12916176

nr 1291 6176

Soffa

3-sits, Bakertyg. Längd: 210

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:42:56