KONST / Litografier / Färglitografi 8214127
nr 821 4127
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi , Théo Tobiasse (f. 1927), E. A, signerad, motivets mått: 50x66
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 april 2013
kl 20:05:39
1.200 kr
1.100 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse