KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086552

nr 1508 6552

Oidentifierad konstnär. Signerad, Nattliv. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:06:50