nr 614 8690
WALL CLOCK
+ par lampetter, wear, damages.
+ par lampetter
Condition: slitage, skador
| Estimate: |
100 |
| Sold: |
SEK 250 |
Monday December 7 2009 at 19:16:44
| Time |
Bidder |
Bid |
200 kr
150 kr