ART / Lithographs / Litograph in colors 11482443
nr 1148 2443
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Lena A Linderholm (b. 1947), Sverige. Signed and numbered 27/225, Blommor i fönster, bladets mått: 74x55,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 27/225, Blommor i fönster, bladets mått: 74x55
Lena Linderholm, born 1947 in Stockholm, Swedish painter and graphic artist.
800
SEK 350
Monday December 4 2017
at 20:33:44
29/11 22:28:44
300 kr
4/12 00:40:08
Lena A Linderholm
Read more about Lena A Linderholm