KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197350
nr 1619 7350
Olle Qviström
(1934-2023), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 1991, oramad. Olja på duk, 55x46 cm
Olle Qviström, svensk bildkonstnär född 1934, död 2023.
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:35:47
Olle Qviström
Läs mer om Olle Qviström