FURNITURE / Tables / Lady's working table 9952056
*
nr 995 2056
LADY'S WORKING TABLE
teak / rotting, 1950s, length: 60 cm, width: 50 cm, height: 40 cm,
teak / rotting, 1950-tal, längd: 60 cm, djup: 50 cm, höjd: 40 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday November 16 2015
at 20:41:06
- Bid history
Time
Bidder
Bid
11/11 23:12:47
1
Vinnande bud
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord rotting sybord teak teakmöbler trä
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59
*
LADY'S WORKING TABLE
Read more about 50/60-tal
nr 995 2056
LADY'S WORKING TABLE
teak / rotting, 1950s, length: 60 cm, width: 50 cm, height: 40 cm,
teak / rotting, 1950-tal, längd: 60 cm, djup: 50 cm, höjd: 40 cm
| Estimate: | 800 |
|---|---|
| Sold: | SEK 300 |
| Auction date: |
Monday November 16 2015 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 11/11 23:12:47 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord rotting sybord teak teakmöbler trä
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59



