ART / Lithographs / Färglitografier 5577003
nr 557 7003
Färglitografier
Lenght: ()
2 st, signerade Roland Svenssen, 18/250, Strandvy, 26x38 resp 14/40, skärgårdsmotiv, 23x35
100
SEK 600
Monday December 8 2008
at 19:32:09
100 kr
200 kr
450 kr
550 kr