KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7212626
nr 721 2626
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Akvarell, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), signerad PMP, 32x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 oktober 2011
kl 19:29:02
100 kr
300 kr
200 kr
1.200 kr
550 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson