KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16697146
nr 1669 7146
Dominique Sellier
(f. 1952), Frankrike
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Dominique Sellier, fransk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:18:05
16/12 16:21:40