KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15652057

nr 1565 2057

Träsnitt

2 st, Per Franzén. Signerad, numrerad 360-upplaga, Stockholmsmotiv, Riddarholmen respektive Stadshuset. Bladets mått: 33x41-43x29 cm, oramade lösa blad

Utrop:

500 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:47:48

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm