KONST / Litografier / Färglitografi 13914551
*
nr 1391 4551
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Tivoli. Signerad, numrerad 185/290, oramat löst blad, 59x43 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 april 2021
kl 19:34:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/4 15:55:13
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tivoli
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31
*
Angelica Wiik
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
nr 1391 4551
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Tivoli. Signerad, numrerad 185/290, oramat löst blad, 59x43 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 april 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/4 15:55:13 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tivoli
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31



