FURNITURE / Sofas / Fästmanssoffa 4318127

nr 431 8127

Fästmanssoffa

Lenght: ()

nyrokoko, slitage

100

SEK 450

Monday October 2 2006
at 16:00:00

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.