KONST / Litografier / Litografi 12983356
nr 1298 3356
Philip Pearlstein
(f. 1924), USA
Litografi, Studie, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: ca 60x46 cm
Philip Pearlstein, amerikansk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:08:33
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Philip Pearlstein
Läs mer om Philip Pearlstein