KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733089

nr 1473 3089

Georg Stoopendaal

(1866-1953), Sverige

Oljemålning, Domherrar, monogramsignerad och daterad 1952. Olja på duk, 33x41, yttermått inklusive ram: 44x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 juni 2022
kl 20:21:07

Georg Stoopendaal

Läs mer om Georg Stoopendaal