KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307305
nr 1530 7305
F Berggren. Signerad, daterad 1921, träd. Olja på pannå, 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:46:08
23/3 15:11:58