KONST / Litografier / Färglitografier 13273113
nr 1327 3113
Richard Davies
(f. 1944), Storbritannien
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 18/125. Motivet: 80x97cm, oramade lösa blad
Kondition: skadad
Richard Davies, brittisk bildkonstnär född på Isle of Wright 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:08:02
17/5 08:25:15
Richard Davies
Läs mer om Richard Davies