LIGHTING / Table lamps / Table lamp 8034154

nr 803 4154

TABLE LAMP

porcelain, fd vas, wear, damages, repaired.

porslin, fd vas

Condition: slitage, skador, lagad

300

SEK 100

Monday January 28 2013
at 18:45:39

28/1 12:29:58 1      Vinnande bud