KONST / Litografier / Färglitografi 13557163
nr 1355 7163
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Oramat löst blad. Signerad, numrerad 58/150, bladets mått: 58x86 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:21:25
15/10 21:23:23
19 okt
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann