KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9996718
nr 999 6718
Akvarell
Oidentifierad konstnär, bröllop, signerad, 1911, 29x48
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 december 2015
kl 18:18:39
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr