MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tray 13693499
nr 1369 3499
TRAY
Art Noveau, Valnöt Signerad I Amoros, 54x35, dekor med druvor,
skuren dekor, tidigt 1900-tal. Valnöt. Signerad I Amoros, 54x35 cm, dekor med druvor
1000
SEK 700
Monday December 21 2020
at 19:37:40
21/12 16:21:04