GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 9109572
nr 910 9572
PLATES
8 pcs, China, wear, damages, repaired.
8 st, Kina
Condition: slitage, skador, lagad
1000
SEK 900
Monday September 8 2014
at 19:49:08
700 kr
800 kr