KONST / Litografier / Grafiskt blad 15395004
nr 1539 5004
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, "Dagmamman". Signerad, numrerad 99/100. Giclee fine art. Bildmått: 37x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 41x30 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
måndag 8 maj 2023
kl 20:00:00