MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 14413315

nr 1441 3315

Garderobsskåp

Idegran, England. Bredd: 129, djup: 59 cm, höjd: 200 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 10 januari 2022
kl 20:57:49