GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 15615063
nr 1561 5063
Fat
Natale Sapone, Rosenthal. Signerad, numrerad 121/100,30,5x30,5
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:29:32
100 kr
200 kr