MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10695100
*
nr 1069 5100
Byrå
Teak, längd: 78 cm, djup: 43 cm, höjd: 66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:22:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 20:07:56
1
100 kr
9/11 07:55:38
2
Vinnande bud
14/11 17:30:24
3
300 kr
14/11 17:30:24
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7119 Byrå
"Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:03
-
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:52
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5100
Byrå
Teak, längd: 78 cm, djup: 43 cm, höjd: 66 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/11 20:07:56 | 1 | 100 kr |
| 9/11 07:55:38 | 2 | Vinnande bud |
| 14/11 17:30:24 | 3 | 300 kr |
| 14/11 17:30:24 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7119 Byrå
"Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:03 -
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:52



