SILVER & METAL / Silver / Salladsbestick 5671057
nr 567 1057
Salladsbestick
Lenght: ()
3 del Tostrup, Förgyllt sterlingsilver
Condition: slitage, skador
100
SEK 450
Monday February 23 2009
at 19:51:57
300 kr
150 kr
300 kr
400 kr