MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13898313
nr 1389 8313
Fåtölj
Nyrokoko
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:41:45
1/4 21:28:23
150 kr
3/4 11:20:34
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.