KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15889056
nr 1588 9056
Akvarell
Dan Zetterström. Akvarell, bildmått: 29x39cm, yttermått inklusive ram: 46x55cm. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:51:54
350 kr