ART / Oil paintings / Oil painting 13128189
nr 1312 8189
OIL PAINTING
efter Meindert Hobbema (1663-1709). Landskap med hus och figurer. No signature. Oil on canvas, 43x59 cm,
efter Meindert Hobbema (1663-1709). Landskap med hus och figurer. Ej signerad. Olja på duk, 43x59 cm
5000
SEK 4000
Monday Mars 9 2020
at 19:40:30
9/3 19:35:30