KONST / Litografier / Färglitografi 10403204

nr 1040 3204

Joan Miró

(1893-1983), Spanien

Färglitografi, Joan Miró (1893-1983), 631/1000, signerad i trycket, motivet: 69x49

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 30 maj 2016
kl 19:50:18

30/5 01:25:31 1      Vinnande bud
30/5 01:26:12 1      justering av budtak