KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774328

nr 1577 4328

Ingegerd Linder, tre träd. Signerad. Olja på duk, 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 31x39 cm

Utrop:

500 kr

måndag 13 november 2023
kl 20:13:36