KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12644470
nr 1264 4470
Gösta Bjelkebo
(1904-1974), Sverige
Pastell, Kvinna, signerad. 37x28 cm
Gösta Bjelkebo, svensk bildkonstnär född 1904, död 1974 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:20:46
10/7 00:17:23
Gösta Bjelkebo
Läs mer om Gösta Bjelkebo