MISCELLANEOUS / Toys / Toy cars 14997236
nr 1499 7236
TOY CARS
4 pcs. Sheet metal, 1950s. Length: 22-32, wear, damages.
4 st. Plåt, 1950-tal. Längd: 22-32 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 1200
Monday October 31 2022
at 18:17:27
100 kr
200 kr
500 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)