ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 12732047
nr 1273 2047
Carl Kylberg
(1878-1952), Sverige
3 pcs. Carl Kylberg (1878-1952), Sweden. Proveniens familjen Kylberg fram till 2019. Ej signerade, lösa blad,
DRAWINGS, 3 st. Proveniens familjen Kylberg fram till 2019. Ej signerade, lösa blad
Carl Kylberg, Swedish painter born 1878, dead 1952.
SEK 100
Monday September 2 2019
at 19:46:54
2/9 17:24:08