ART / Lithographs / Giclée 13714028
nr 1371 4028
Göran Hausenkamp
(f. 1962), Sverige
Göran Hausenkamp (b. 1962), Sweden. "Avatar". Signed, numbered 20/100. Giclee på duk, ca 45x55 cm, unframed,
GICLÉE, "Avatar". Signerad, numrerad 20/100. Giclee på duk, ca 45x55 cm, oramat löst blad
Göran Hausenkamp, born 1962 in Stockholm, Swedish painter, illustrator and sculptor.
SEK 250
Monday January 11 2021
at 18:15:30
100 kr
200 kr
Göran Hausenkamp
Read more about Göran Hausenkamp