ART / Lithographs / Litograph in colors 12211141
nr 1221 1141
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
C Göran Karlsson (b. 1944), Sweden. 86/150, composition. Signed, dated 1993, sheet: 51x42,
LITOGRAPH IN COLORS, 86/150, komposition. Signerad, daterad 1993, bladets mått: 51x42
C Göran Karlsson, born 1944, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
Withdrawn
Monday December 3 2018
at 18:04:17
C Göran Karlsson
Read more about C Göran Karlsson