MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 16108161
nr 1610 8161
Skåp
omkring 1800, ek. Bredd: 78 cm. Djup: 49 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:24:43
500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr