FURNITURE / Tables / Pedestal 16893308
nr 1689 3308
PEDESTAL
with stone tops, ca 27x27. Height: 65 cm, wear, damages.
med stenskivor, ca 27x27. Höjd: 65 cm
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday Mars 24 2025
at 20:34:24
100 kr
200 kr