GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar på fot 9591097
nr 959 1097
Skålar på fot
Ett par, kristall, 1800-tal, längd: 30 cm, höjd: 24 cm
Kondition: nagg
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 maj 2015
kl 18:22:18
1/5 17:03:47
4/5 18:00:57
Halvkristall