MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5842098
nr 584 2098
Stolar
Ett par, 20-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 25 maj 2009
kl 17:45:13
100 kr
300 kr
300 kr
500 kr
400 kr
900 kr