KONST / Litografier / Färglitografi 12009197
nr 1200 9197
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 140/1000,73x56 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:48:38
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm