KONST / Litografier / Färglitografi 11522667
nr 1152 2667
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Färglitografi, Stadsmotiv, signerad och numrerad 79/285, bladets mått: 75x52
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:11:11
11/12 18:06:11