KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903140
nr 1390 3140
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, "vilstolar". Signerad, daterad 82. Olja på duk, 32x40, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:34:36
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann