FURNITURE / Tables / Dinner table 13429436

nr 1342 9436

DINNER TABLE

Gustaviansks stil. Dia 89cm. Height: 73 cm, 2st iläggsskivor, wear, damages.

Gustaviansks stil. Dia 89cm. Höjd: 73 cm, 2st iläggsskivor

Condition: slitage, skador

600

SEK 350

Monday August 24 2020
at 20:19:40