KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15396089
nr 1539 6089
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 26x33cm, yttermått inklusive ram: 37x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:28:56
2/5 17:12:53
100 kr
6/5 10:26:26
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg